Zde se nacházíte: Důležité informace > Novinky a zajímavosti > Na co myslí ženy, když vrcholí sex: na kolegu z práce, seriály i úklid

Na co myslí ženy, když vrcholí sex: na kolegu z práce, seriály i úklid

[2010-11-02] médium: xman.cz autor: Karel Pešek

Namáháte se jako šílenec, ona má zavřené oči a poctivě vzdychá. Na co ale ve skutečnosti myslí? Odpověď si můžete dát sami. Stačí si přiznat, kolikrát se vám myšlenky při sexu zatoulají k nedokončené prezentaci či víkendovému mejdanu. Ženy jsou na tom podobně, potvrdily ty, které jsme oslovili. Nahlédli jsme do toho, na co myslí ženy při milování.

Sex? Spíš úklid a seriály

Pokud doufáte, že vaše milá po celou dobu milování myslí jen na vás a na to, jaký jste nepřekonatelný, pohlédněte pravdě do očí. "Svého muže mám samozřejmě velmi ráda a už jsme spolu téměř patnáct let. Naše potřeba sexu ale nebyla nikdy stejná a Radek vyžadoval vždy vyšší frekvenci než já," říká šestatřicetiletá Eliška.

"Za ty roky už jsem se naučila vyhovět mu, kdy si řekne, protože je to rychlejší a klidnější řešení. V okamžicích, kdy na něj nemám chuť, vnímám sex především jako možnost vyčistit si hlavu a srovnat si myšlenky. Často při něm proto myslím na to, co musím příští den zařídit, nakoupit nebo že bych měla zase umýt okna."

Zdá se vám to šokující? Podle dotázaných žen je to cena za "vynucený" sex, na který vaše drahá polovička zrovna nemá náladu. "Čas od času přistoupím i na sex, na který vůbec nemám chuť, jen proto, že nechci svého manžela zklamat," přiznává třicetiletá Božena. "Nejčastěji při takovém sexu myslím na to, co se stalo v posledním dílu mého oblíbeného seriálu a jak to asi bude pokračovat."

Pětadvacetiletá Renáta je na tom o něco lépe. "Když nemám na sex náladu a přítel se přesto nedá odbýt, obvykle svolím," říká. "Nedokážu při tom ale myslet na něco jiného, takže i když se mi ze začátku myšlenky rozbíhají, za chvilku už mě přemůže vzrušení a užívám si sex se vším všudy. Můj přítel to moc dobře ví, takže když si mě potřebuje třeba po hádce usmířit, nasadí proti mě moje vlastní tělo. I když chci trucovat, vzrušení mě stejně nakonec dostane."

"Na začátku našeho vztahu jsme se kvůli sexu docela hodně hádali," svěřuje se osmadvacetiletá Sylvie. "Michal nemohl pochopit, že moje odmítnutí není jeho osobní urážkou, ale že zkrátka a dobře nemám chuť. V posledních několika letech mu raději vyhovím a pokud mě to zrovna nebaví, myslím si na svoje vlastní věci. Často přemýšlím, co si vezmu další den na sebe nebo o své práci. Nechci Michala podceňovat, ale jsem si jistá, že nikdy nepozná, když nejsem myšlenkami s ním. Musím si jen dávat pozor, abych nepromeškala jeho vyvrcholení a zahrála včas svůj orgasmus, jinak by trval na dalším kole, aby měl jistotu, že jsem vyvrcholila i já."

Vše musí být v pořádku

Je jasné, že pokud trváte na sexu za každou cenu a přes nechuť partnerky, musíte se smířit s tím, že si bude v hlavě přehrávat poslední díl Ulice. Jenže ani v případě, že s milostnými hrátkami souhlasí, se její myšlenky nemusí týkat sexu a vás.

Pro ženy je totiž mimořádně důležité, aby při sexu bylo vše "v pořádku". "Nesnesu milování v neuklizeném bytě. Vím, že je to možná trochu úchylka, ale pokud se kolem mě vrší nepořádek, nemůžu se soustředit na sex a po celou dobu myslím jen na to, že se hned potom zvednu a půjdu uvést byt do normálního stavu," tvrdí devětadvacetiletá Veronika, která je tři roky vdaná a má dvouletou dceru.

To dvaatřicetiletá Jana má při sexu zase jiný problém: "Jsem hodně citlivá na zimu. Pokud třeba zapomeneme zavřít okno, nedokážu se uvolnit a myslím jen na to, že je mi zima."

"Nesnáším nečekaný a neplánovaný sex," rozčiluje se do třetice třiadvacetiletá studentka Ilona. "Docela dost si potrpím na svůj vzhled, a když se nemůžu před sexem upravit, celou dobu myslím jen na to, jak asi vypadám, jestli si všiml neoholených nohou, neupravených nehtů na nohou nebo nenalíčených očí. Chlapi mi můžou stokrát tvrdit, že pro ně takové věci nejsou důležité, ale tomu já prostě nevěřím. Sex s neupravenou ženou si nikdy nemohou pořádně užít."

"Když si nemůžu užít sexu, je na vině obvykle moje práce," říká třicetiletá Tereza. "Nevyřešené pracovní problémy, nadcházející důležité porady nebo prezentace mě stresují a sex potom většinou nestojí za nic. Alespoň z mého hlediska, protože myslím na úplně jiné věci."

Kolegové a herci

Nenaléhali jste na sex, všechny okolnosti jsou v pořádku a teď doufáte, že už se v myšlenkách konečně bude věnovat vám? Ani v tomhle případě si bohužel nemůžete být jisti. "Svého manžela bych nikdy v životě nepodvedla, ale přiznám se, že při sexu si často představuji někoho jiného. Nejčastěji zavřu oči a představuji si, že je tu se mnou herec Jude Law, ten se mi hodně líbí," konstatuje jednatřicetiletá Helena.

"Z představ při sexu bych nedělala žádnou velkou vědu," tvrdí pětadvacetiletá Jiřina. "Předpokládám, že muži si při sexu představují často taky barmanku z oblíbené hospody nebo svoji šéfovou. Sice teď aktuálně přítele nemám, ale nejednou jsem si při sexu představovala George Cloonyho nebo svého spolužáka z vysoké. Obvykle mě tyto představy přepadaly, když sex za moc nestál a chtěla jsem nějak podpořit své vzrušení."

"Nedávno jsem prožila vášnivý románek se svým kolegou a od té doby si při sexu často představuji jeho," uzavírá výpověď třicetiletá Klára. "Sex s ním patřil mezi nejsilnější zážitky a občas si ho přivolávám tím, že si představuji, že se mě teď dotýká právě on. Vím, že to není právě nejmorálnější, ale tak to zkrátka je."


Původně publikováno: 2010-10-18
Zobrazit seznam textů
seznam lékařů

test sexuálního zdraví

lékařská poradna
Úvod © 2009  Fórum sexuální vitality