Zde se nacházíte: Důležité informace > Anonymní on-line poradna lékaře

ON-LINE poradna lékaře

Zobrazení pouze zodpovězených dotazů s předmětem: co-delat

Co delat

ked curam tak tecu mi dva prúdi a dost to boli a štípe
29.10.2011 18:47 | někdo neznámý

Co delat

Zdravim Vás p. Doktore.Mám takovej problém že mne penis nevydrží dlouho stat.Pri tom mne pritelkyne zvrusje dost.A kdyz ho zavedu do posvy tak je po stoporeni cca behem 30 sekund.Co mam delat.Budeme se co nevidet brat a ja se bojim ze mi utece casem.Je mi 35 let.Dekuji predem za odpoved.
18.10.2011 13:19 | co delat?

Co dělat??

Dobrý den,je mi 20 let a jiz temer 2 roky ziji pravidelnym sexualnim stykem s moji partnerkou.A oba mame problemy.Nevim cim to je ale maximalni delka styku pred vyvrcholenim je tak 30s-1 min jsem z toho hodne spatny protoze jsem myslel ze treninkem se to zlepsi ale uz je to prilis dlouho a nic se nezmenio :(.Ona ma problem dosahnout orgasmu pri styku proste ji to podle jejich slov nic nedela,nic neciti.Muzete nam nejak poradit jak bychom tyhle problemy vyresili dekuji moc
07.10.2011 16:59 | někdo neznámý

Co dělat

Dobrý den, je mi 21 a nikdy jsem žádný problém v sexu neměl. Samotný pohlavní styk trval normální dobu, ale z ničeho nic jsem docházel k vyvrcholení během cca 2 minut a méně. S přítelkyní jsme si na to zvykli a hlavně taky proto, že jsem mohl téměř hned pokračovat a "napodruhé" to už trvalo déle (normálně), ale někde se také stalo, že to bylo až "napotřetí", i tak nám to nevadilo, ale mě pořád vrtalo hlavou, proč tomu tak z ničeho nic je a že to není normální, když jsem roky neměl problém. Teď dokonce po prvním vyvrcholení (cca ty 2 minuty), můžu pořád hned znovu, ale zase po chvilce můj penis ochabuje, takže se nedá pokračovat. Nevím co s tím mám dělat, jsem mladý, na to abych měl takové problémy, říkal jsem si že za to může změna životního stylu, ale když jsem nad tím přemýšlel, jediná změna je omezení alkoholu a to by spíš mělo mít pozitivní vliv. Přítelkyně si myslí, že mě nevzrušuje a je naštvaná. Ale tak to není, pořád mě přitahuje a dokonce víc než na začátku. Nevím si rady. Předem děkuji za odpověd.
19.09.2011 12:21 | Michal
Michale,
objednejte se k andrologickému vyšetření, ev. pohovoru u sexuologa a s ním všechny alternativy proberte, řešení nebude jistě nijak lehké najít, ale povede se.
19.09.2011 17:17 | Libor Zámečník

Co dělat.

Dobrý den, mám problém. Je mi 42 let, jsem jinak zdráv, nemám žádné obtíže než nadváhu, ani vysoký tlak nemám. Přestal jsem kouřit asi před 6 lety. Alkohol doma vůbec v restauraci tak 1 někdy 2 za měsíc 8 možná 10 piv. Někdy litránek červeného, ale to potom není zase to pivo. Tvrdý alkohol 1 malý panák a pokud lze tak se mu stejně vyhnu. Výživa jinak pestrá spíše zdravá ale velice nepravidelná. Zaměstnání sedavé - Řidič.
Dost dlouho jsem neměl partnerku (5 let), na náhodný sex mě neužije, tak jsem jen onanoval.
Nyní jsem si našel partnerku se kterou se máme velice rádi, pokoušíme o sex, ale u mě se vyskytlo hned několik problémů kterých jsem si v období kdy jsem byl sám nevšil, nebo jim nepřikládal váhu.
1. Nedojde k řádnému ztopoření a pokud ano rychle spadne a to i během soulože.
Libido na mě přichází ve vlnách. Někdy mám chuť 5* 6* denně a pořád je to málo a někdy celé týdny nic.
2.nedojde k ejakulaci, jen př stimulaci rukou a ještě jen jediným způsobem (rychle přetahování předkožky) K tomu při souloži nedochází. I když se partnerka snaží pomoci vlastní rukou není to nic platné.
Pokud ale k ejakulaci dojde ( bohužel jen při onanii), je pocit velice silný intenzivní a semeno stříká, a to i několikrát denně a v řádech opakování v minutách mezi jednotlivým drážděním.
4. Po močení mi někdy vyjde ještě vazká hustější tekutina, někdy čirá někdy mléčně zbarvená (páchnoucí po rybině, ale ne vždy) nejde to zastavit jako močení, naopak. Ale jinak to neobtěžuje.Žadné nepříjemné pocity. Přikládal jsem původně problém k léku Lindaxa 15 který jsem bral. Nyní ale již 3 měsíce neberu(daří se mi úspěšně hubnout i bez něj) Vzpomněl jsem si, že kdysi se mi něco podobného objevilo cca 20let zpět, ale samo zase zmizelo. Nyní to trvá již dost dlouho. Asi 4 měsíce. Začalo to ještě před tím než jsem se seznámil s nynější partnerkou. A myslím, že se nejedná o tzv. kapičky lásky, ty bývají snad před. I když někdy mám pocit na močení a je to jen tento výtok.
5. proud moči je slabší, a nepravidelný. Málo kdy vydržím spát až do rána bez záchodu (šlo by to vydržet, ale pořád by mě nutilo nutkání).
6. Otec měl rakovinu prostaty.
18.11.2009 00:01 | někdo neznámý
Dobrý den,
vzhledem ke všemu výše uvedenému (i k poměrně závažnému bodu č. 6) byste se měl objednat na kontrolu u urologa a nechat se kompletně vyšetřit.
Většina kolegů je schopna Vám pomoci ve všem uvedeném.
24.11.2009 04:17 | Libor Zámečník

Co dělat...

Dobrý den. Mám takový problém a myslím si, že je dost veliký. Mám problém s tvrdostí penisu, můžu mít jakoukoliv novou partnerku, nebo stávající a stejně mám problém s tvrdostí penisu, pečetl jsem si už hodně článku a bral růuné podpůrné prostředky, chodím do BRNA na On. clinic, myslel jsem si, že mi tam pomůžou, předepsali mi Yohimbin a musím přiznat, že mě na chviličku po nějaké době pomohl, ale teď si už myslím, že t nemá příliš veliký efekt a není to ono, když si vezmu Viagru, tak je vše v pořádku a nedá se to srovnat, tak nevím co dělat, navíc jsem se dočetl na netu, že od Yohambinu se začíná ustupovat, že jsou daleko lepší a silnější léčby, prosím o radu a o lék, který mě pomůžu¨, opravdu pomůže, přestávám věřit úpně všemu, tak nevím co už mám dělat, prostě při kontaktu s partnerkou to není ono, prosím odepiště, děkuji..........normální doktor vám předepíše jen viagru, nebo něco podobného, ale já byh potřeboval lék, který je dlouhodobý a dá se na něj spolehnout....
27.09.2008 01:27 | Miloš
Miloši,
v 31 letech není úplně obvyklé, aby měl muž obtíže, které popisujete.
Pravdou také je, že dnes existují a v ČR jsou - po předepsání KTERÝMKOLI LÉKAŘEM - dostupné 3 preparáty, které jsou k léčbě poruchy erekce přímo určené. Yohimbin patří v tomto ohledu spíše k afrodisiakům.
Pokud má léčba být úspěšná, je třeba, aby Vám lékař stanovil nejen typ léku a režim užívání, o kterém je přesvědčen on, že je vhodný. Je v prvé řadě nutné brát ohled na Vaše sexuální zvyklosti a požadavky na tuto léčbu. Takže, navšitvte odborníka, poraďte se a neváhejte se svěřit s tím, co od léčby očekáváte.
01.10.2008 16:57 | Libor Zámečník
seznam lékařů

test sexuálního zdraví

lékařská poradna
Úvod © 2009  Fórum sexuální vitality